KONKURS dla zorganizowanych grup uczestników Rodzinnych Ekoporządków na najciekawszą relację z imprezy.

Ogłaszamy konkurs na najciekawszą relację z imprezy. Może wziąć w nim udział każda zorganizowana grupa uczestników Rodzinnych Ekoporzadków. Do uczestnictwa zapraszamy grupy przedszkolne, szkolne, harcerskie , rodzinne itp.
Nagrodę ufundował Urząd Miasta Radzionków.

REGULAMIN:

1. Uczestnicy rejestrują się na parkingu UM Radzionków od godz. 8.00
albo w Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Rojcy od godz. 10.00
dnia 9 maja2009 roku .
2. Zakres prac , miejsce realizacji porządków i nasadzeń uczestnicy wyznaczają samodzielnie.
3. Środki ochronne ( rękawice, worki) oraz rośliny do ewentualnych nasadzeń zapewniają organizatorzy w oznaczonych punktach .
4. Zebrane odpady w przeznaczonych do tego workach należy dostarczyć do godz. 13.00 na miejsce w którym dokonało się rejestracji.
5. Zabrania się zbierania odpadów niebezpiecznych, wielkogabarytowych, odzwierzęcych. Miejsca ich lokalizacji należy podać w przygotowanej relacji .
6. Relacje w formie elektronicznej( zdjęcia, filmy, prezentacje Power Point,opisy,
wywiady) z uczestnictwa w Rodzinnych Ekoporządkach 2009 należy przesłać na
adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na płycie dostarczyć do Wydziału Ochrony
Środowiska UM Radzionków do dnia 16 maja 2009r. włącznie.
7. ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej Stowarzyszenia „Zielona Ziemia” www.zielonaziemia.pl w dniu 25 maja 2009r.

NAGRODY

1. Najciekawsze relacje zostaną opublikowane na stronie internetowej stowarzyszenia oraz w prasie lokalnej
2. Główna nagroda – sprzęt elektroniczny zostanie wręczona w czasie Otwartej Konferencji Ekologicznej Zmiany klimatu- człowiek i środowisko z cyklu „Szukamy rady na odpady”, w dniu 04 czerwca 2009 r. w C.K. Karolinka.